| Florin181997 a întrebat:

Știe cineva ce este suprapunerea pe ecran? Îmi tot apare când vreau sa activez permisiunile aplicațiilor din >setări. Setări, cum ar fi acces la locație sau permisiune pentru folosirea camerei foto. Ma poate ajuta cineva? Mulțumesc.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Este problema din fabricatie (hardware sau software), de adresarea pixelelor de pe ecran.
Daca la alt telefon de acelasi model nu se manifesta acest fenomen si mai are garantie, atunci e recomandbil sa-l trimiti inapoi pentru remediere.