| andreicaia99 a întrebat:

va rog sa ma ajutati. joi avem sedinta cu parintii si la chimie is bata si am 3 note proaste : 4, 6,7 si azi ne-a adus tezele. in mod normal gândeam ca iau note mari la teze (asa ar fi trebuit) si dupa era un fleac sa afle si de notele la chimie. doar ca la romana a iesit cum stiam nota 9 dar la mate am luat un 7 si acum as vrea sa imi spuneti cum sa le spun parintilor. ei se asteapta la note mari de la mine. pls funda!

Răspuns Câştigător
| Nella15 a răspuns:

Spunele că nu te pre pricepi în chimie, că profa nu predă prea bine. Spunele că tu in viitor te vei strădui să înveți mai bine și chestii d astea. happy

| andreicaia99 explică (pentru Nella15):

Ironia sortii la sedinta a inceput cu catalogul de la coada la cap eu fiind printre primii nu a mai ajuns la mine ca numai era timp! laughing oricum le spusesem de notele la chimie dar mai erau vreo 3 de 6 care ''nu stiam de ei '' laughing

2 răspunsuri:
| violeta12 a răspuns:

Buna,le poti explica motivul din care nu iti place chimia, eu ti-as recomanda de acum incolo sa le spui toate notele.Le mai poti spune va nu o antelegi si ai sa te straduiesti mai mult de acum incolo
Fundita?