| philips1995 a întrebat:

Vreau sa achizitonez o consola de jocuri
As vrea sa cumpar un PS3
Dar unii prieteni imi spun ca mai bine as lua PS4 pentru ca vor aparea jocuri noi care vor merge doar pentru PS4 nu PS3

Cat timp vor mai aparea jocuri pentru PS3?

1 răspuns:
| Abruzzi a răspuns:

Pentru PS3 vor mai aparea jocuri pana in 2017 maxim.Ti-as sugera sa iiti iei un PS4 pentru ca are performantele grafice mai bune ca PS3, pe langa asta un PS3 costa aprox 1200 lei si un Ps4 costa aprox 1600 lei ceea ce e rezonabbil pentru o consola Next-Gen.In concluzie PS4 e o alegere mai buna.Salut!