| philips1995 a întrebat:

Vreau sa achizitonez o consola de jocuri

As vrea sa cumpar un PS3

Dar unii prieteni imi spun ca mai bine as lua PS4 pentru ca vor aparea jocuri noi care vor merge doar pentru PS4 nu PS3

Cat timp vor mai aparea jocuri pentru PS3

Răspuns Câştigător
| MateescuParker a răspuns:

Salut, philips1995, Daca ai banii si iti permiti, da! ia-ti Ps4 este putin mai bun decat Ps3 happy Da o sa fi-e si jocuri destule pentru Ps4 si apoi probabil o sa-ti para rau ca nu ti-ai loat PS4, deci intr-un final, ia-ti Ps4.Succes!

2 răspunsuri:
| Lex169 a răspuns:

O sa se faca destul timp si jocuri pentru PS3, dar nu pentru totdeauna.Cred ca pana la finalul lui 2015 sau inceputul lui 2016 se va trece complet la platforma de PS4.

| MihaelaCarbunaru a răspuns:

Daca ai bani de Playstation 4, ia-ti 4 si lasa 3 http://bit.ly/1zVMQF3