| IfICanIhelpYou a întrebat:

vreau sa cumpar o factura paysafecard cu 5 euro de la o benzinarie ca sa bag intr-un anumit joc numit cross fire intrebarea me-a este.
1.Se vinde factura paysafecard la benzinarie?
2.Se poate cumpara doar 5 euro?

Răspuns Câştigător
| coco4000 a răspuns:

Eu in general am bagat pe steam acolo dadeam add to steam wallet alegeam cat si prin ce modalitate platesc ma ducea pe siteul celor de la paysafecar introduceam codu si imi punea bani pe steam

2 răspunsuri:
| coco4000 a răspuns:

Da se poate de la benzinarie si poti cumpara de 25 lei - 5 euro, 50 lei - 10 euro, 75 lei -15 euro si tot asa

| IfICanIhelpYou explică (pentru coco4000):

Multumesc,si dupa ce cumpar acea factura cum procedez sa-i bag in acel joc?

| coco4000 a răspuns (pentru IfICanIhelpYou):

Eu in general am bagat pe steam acolo dadeam add to steam wallet alegeam cat si prin ce modalitate platesc ma ducea pe siteul celor de la paysafecar introduceam codu si imi punea bani pe steam