| Feitan a întrebat:

vreau sa cumpar o pereche de ochelari de soare polarizati, dar nu stiu foarte multe detalii despre asta. De exemplu, cat de polarizati sa fie, daca trebuie sa tin cont si de alte aspecte ale lentilei, rama cum trebuie sa fie, cum verific ca sunt sau nu polarizati etc. Nu ma intereseaza sa fie o firma de renume, ci sa fie de calitate (am probleme cu vederea asa ca nu vreau niste lentile de proasta calitate).

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Mergi la magazinul de ochelari sa te lamuresti apoi alegi ceva bun, am avut ochelari de 200 - 400€ arnette ultimii si aia din trecut oakley