Întrebare recomandată | NeedHelp1 a întrebat:

Vreau sa cumpăr ultimul album al lui Eminem - Music To Be Murdered By

Dar îmi sunt oferite două opțiuni de cumpărare
1. Express checkout (unde că metoda de plata trebuie sa plătesc prin Google play sau PayPal)
2.Si in varianta 2 trebuie să completez datele personale(țară, nume, cod poștal etc.)

Care este diferența dintre aceste 2 opțiuni și pe care mi-o recomandați?

Mulțumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Il vrei neaparat pe CD? Daca nu iesi mai bine cu abonament la Spotify.

| NeedHelp1 explică (pentru Wr3nch):

Da
Cumpăr CD+casetă+digital
Am aflat care este diferența dintre cele 2 oricum

Dar înainte să finalizez comanda îmi spune că transportul este 9.95 de dolari și în paranteză că "local customs and duties may apply"

Crezi că în afară de acești 9.95 dolari vor mai fi taxe? Și dacă da cât

e prima oară când comand din străinătate

| Wr3nch a răspuns (pentru NeedHelp1):

Taxele se calculeaza pe baza pretului produsului. Depinde cat e albumul in sine.