| Rbt_Robert_1993 a întrebat:

vreau sa stiu si eu daca Acidul acetisalicitic ajuta la cresterea Muschilor.

4 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Evident ca da. Daca asezonezi fiecare pastila cu fripturi gospodaresti.

| Celcareajuta a răspuns:

Nu, singurul efect pe muschi este ca impiedica acumularea de acid lactic, deci nu faci febra musculara.

| MarianM009 a răspuns:

La ce intrebare a pus probabil va si crede la ce ati scris Celcareajuta si Popescu_Eugen.

Robert, acidul acetilsalicilic se administreaza pentru altceva: http://www.csid.ro/......-11273529/

Muschiul creste in urma antrenamentului insotit de o dieta adecvata. Bafta!

| Celcareajuta a răspuns (pentru MarianM009):

El a intrebat daca aspirina ajuta la cresterea musculara, tu ii dai ca referinta cum actioneaza aspirina. Raspunsul tau mi se pare mult prea complet, in timp ce eu am fost scurt si clar la subiectul intrebarii, iar Popescu_Eugen a raspuns in spirit de gluma. Niciunul dintre noi nu a dat un sfat gresit.

Muschiul creste insotit de o dieta adecvata si antrenament dar exista multe tehnici corecte de a stimula dezvoltarea musculara prin diferite produse deoarece e foarte greu pentru multi sa aiba o dieta corecta.