| Marius019930 a întrebat:

Salut tuturor, am si o intrebare.Ce pareri aveti despre ASE Bucuresti.As putea sa-mi gasesc ceva in domeniu daca o termin ciar si cu 1-2 mastere.Am inteles ca produce cam multi someri sau studenti care lucreaza la McD Sunt student in primul an la stomato si mi se pare o vesnicie 6 ani.Se merita sa urmez ASE-ul
daca esti din aceia bugetati de stat?

1 răspuns:
| sunshinecrisu a răspuns:

Nu face o diferenta daca esti la buget sau la taxa. e relevant doar daca te numeri printre primii din facultate (primii 3/5...). ase-ul da impresia angajatorului ca acel candidat este descurcaret. un sfat - nu mai pune accent pe "angajatul in domeniu" pentru ca pe viitor o sa acumulezi mai multe info despre job-uri si probabil o sa-ti schimbi preferintele