| maniacutz2003 a întrebat:

Salut vreau sa bag la pariuri si nu stiu cum functioneaza. Care ma ajuta? Funda! [pas cu pas]

Răspuns Câştigător
| tickey a răspuns:

In primul rand trebuie sa fi major pentru a avea acces la salile de paiuri sportive. Daca esti major, pasii sunt urmatori:
1. cauta un meci sau mai multe pe care vrei sa parieri
2. Fiecare meci are un cod al meciului
3. In fotbal, majoritatea meciurilor au toate tipurile de paiuri. daca vrei sa castige echipa gazda se pariaza 1 care are o anumita cota, daca vrei sa ai sansa dubla, se pune 1X, ceea ce inseamna ca sa castigi, echipa gazda trebuie sa castige sau sa faca egal.
4. cand ai ales pronosticul la meciul sau meciurile respective. Cota finala se inmulteste cu suma pariata din care se scade comisionul casei de pariuri. Daca sunt mai multe meciuri, cotele lor se inmultesc intre ele si cota finala rezultata se inmulteste ca mai sus.
5.Pentru mai multe tipuri de pronosticuri intreaba la agentia de pariuri.
6. Bafta!

7 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Iti recomand sa nu te bagi la pariurile astea sportive ca-ti toci banii ca la pacanele! O sa-ti pare rau ca ai pierdut atatia banii dupa aceea! Fereste-te de depedenta si asta e o boala!

| Clorox a răspuns:

Nu bagawinking

| maniacutz2003 explică (pentru Clorox):

E fix problema mea ce fac, eu te intreb, tu raspunzi

| Clorox a răspuns (pentru maniacutz2003):

Eu raspund ce trebuie, nu-ti dau sfaturi cum sa ajungi la ruina!
E strict problema ta ce faci, dai 500 te bucuri cand iei o data pe an 200?
Treaba ta...

| anonim_4396 a răspuns (pentru maniacutz2003):

Faci biletul, te duci cu codul la casa de pariuri, acolo primesti biletul, tu dai banii. Simplu, nu?

| MedLife a răspuns:

Functioneaza pe principiul "ai prea multi bani si nu stii cum sa-i inmultesti sau doar vrei pur si simplu sa castigi ceva, la noi visul tau devine realitate cu un simplu bilet Castigi Experienta, doar banii tai impreuna cu prostia vor transforma acest vis in realitate". Cand faci lvl 30 te astept in map2 la fierar.:d

| bunasuntaici a răspuns:

Trebuie sa ai 18 ani și dac acești minor te lasă să bagi doar dacă ești matur, dar mai bine nu baga, o sa ajungi dependent