| Sallam a întrebat:

Am si eu o intrebare am pus la pariuri si un meci a fost amanat Glentoran-Armagh Irlanda de Nord cupa vreau sa stiu ce se intampla cand se va reluaa meciu si desigur se va mai juca nu?
Multumesc frumos fundita celui care ma ajuta!

5 răspunsuri:
| asdfgh23 a răspuns:

Daca se rejoaca in 24 sau 36 de ore, nu mai stiu exact, primesti cota normala in c azul in care castigi, daca nu se rejoaca atunci primesti cota 1, adica banii inapoi daca asta a fost singurul meci de pe bilet, daca nu se calculeaza cota biletului fara acest meci

| Sallam explică (pentru asdfgh23):

Si in caz de abandon ce se intampla?

| asdfgh23 a răspuns (pentru Sallam):

Abandon ca la tenis? adica ce a facut Simona azi? pai atunci meciul e castigat de cel care nu a abandonat.La fotbal nu am auzit de abandon

| Robertica10 a răspuns:

Meciul primeste cota 1
Funda?

| Sallam explică (pentru Robertica10):

Adica castiga echipa gasta Glentoran nu?