| George20123 a întrebat:

Salut, vreau sa cumpar un produs resigilat de pe eMAG. Daca prezinta vreo defectiune sau ceva il pot returna, nu?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sa-l returnezi daca prezinta vreo defectiune sau nu-ti place cum arata, chiar daca nu are defectiuni.

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Ai 30 zile la dispozitie chiar daca e desigilat sau nu.

| sierra1 a răspuns:

Poți. Defecte nu are ci doar urme de uzură

| mihai69 a răspuns:

Poți returna orice produs cumpărat prin comerț electronic (nu doar de pe eMag) indiferent de motiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-au trimis capacul de la WC spart si cum au venit asa au plecat. Ai incredere in eMAG. Pana si un pix poate fi returnat!