| bogdy20000 a întrebat:

Salut, vreau sa fac un schimb de telefoane cu o persoana din alt oraș prin curier. Întrebarea e: cum facem schimbul ca sa stiu ca și telefonul lui ajunge la mine? Trimit eu telefonul și el da telefonul la curier când ajunge telefonul meu sau cum facem? Multumesc de ajutor.

4 răspunsuri:
| Stropdeploaie a răspuns:

Foarte riscanta aceasta metoda!
Nu ti as recomanda. Este foarte posibil sa iei o teapa!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Stropdeploaie):

Dar poate vrea el sa dea o teapa ceva happy

| bogdy20000 explică:

Pai nu pot sa ii spun sa trimită el primul coletul, cu verificare, sa îl verific, iar după ii trimit eu telefonul meu?

| stop99 a răspuns:

Cum a zis si Silvian, e foarte riscant. Mai bine nu faci asta. Schimbul se face de obicei face-to-face. Poate ca si asta e intentia celui cu care vrei sa faci schimbul.