| William a întrebat:

Salut, ziceti-mi si mie daca stiti cand vor fi introduse cipurile alea la noi in tara.

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sunt deja introduse pentru pasapoarte si urmeaza cartile de identitate, pe masura dotarii cu aparatura necesara. Numai bine!

| Inferno a răspuns:

| Wøodenpints a răspuns:

Da v-a prostit rău de tot mass-media.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au fost si sant.deocamdata la animale.in america la copii sub forma de bratari, si diferite firme care -si obliga angajatii sa poarte cipul biometric.la noi in tara sant la cai si la vaci.la oameni in pasapoartele si cartile de identitate.in cardurile bancare.cand va veni vremea se va face.

| roxaa15 a răspuns:

Dupa cum merg lucrurile in lume s-ar putea sa nu mai dureze mult din pacate