| geo675 a întrebat:

am dat recent o comanda pe site-ul UPC,comanda a fost trimisa cu succes si as vrea sa stiu in cat timp voi fi contactat de cei de la upc in legatura cu, comanda pe care am dat-o.va multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| krysstal a răspuns:

Depinde de ce comanda ai dat, daca ai dat comanda de antena si rceivere iti vor veni cam in o sapt, la mine asa a venit, si ar trebui sa fii contactat a 2-a zi lucratoare dupa ce ai lansat comanda

| geo675 explică:

Este vorba de o comanda la un pachet de internet si televiziune