| pufuletz2013 a întrebat:

Am imprimanta pixma ip 1800 si nu vrea sa -mi traga foaia cand vreau sa imprim ceva,spune ca, cartusurile nu sunt instalate

4 răspunsuri:
| Goldenboy97 a răspuns:

Am aceeasi imprimanta ca tine, am avut aceeasi problema ca tine laughing Si am rezolvat problema cumparand niste cartusuri originale.

| pufuletz2013 explică (pentru Goldenboy97):

Cartusurile sunt ale imprimantei, sunt cele originale

| micutzafinetze a răspuns:

Cartusurile daca au fost schimbate recent e posibil sa nu fie instalate sau sa nu fie originale or poate nu mai sunt incarcate or nu au fost reincarcate corespunzator

| pufuletz2013 explică (pentru micutzafinetze):

Si cum pot instala cartusurile? ca asta imi spune:ca nu sunt instalate