| anonim_4396 a întrebat:

Salut am o problema cu tastatura : se inverseaza literele ( cand folosesc tastatura virtuala functioneaza bine. de ce? cum sa repar?

4 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Ia uita-te poate ai trecut pe limba romana din greseala, daca da, pune la loc limba engleza.

| ionutu1000 a răspuns (pentru unknownn):

Nu este o problema de limba ci alta cand apas pe unelele litere imi apare ca sicand as fi scris alta sau chiar numere asa cum am spus cand folosesc tastatura virtuala functioneaza bine

| unknownn a răspuns (pentru ionutu1000):

Incearca sa reinstalezi OS-ul, daca nici atunci nu rezolvi, inseamna ca e tastatura stricata, am si eu o tastatura stricata la care tot asa pateam

| ionutu1000 a răspuns (pentru unknownn):

Ce e OS-ul?