| Mihai001CMN a întrebat:

Salutare, As vrea sa stiu cum sa le trimit celor de la facebook o poza cu buletinu sa dovedesc ca este contul meu de facebook.

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Marcela9Xd a răspuns:

Trebuie sa iti faci o poza la buletin sau sa il scanezi la un serox cu scaner.Si apoi il poti pune in chat unde ai un aparat foto micut si il incarci de pe computer.Sau pui pur si simplu o poza pe profilul tau. Funda?

| Mihai001CMN explică (pentru Marcela9Xd):

Bun, sa zicem ca am facut cum leo timit? ca mi-a fost spart contul de fb si am auzit ca asta e singura modalitate de recuperare

1 răspuns: