| andreiush25 a întrebat:

Salutare
Daca un individ imi trimite mie un pachet prin FanCourier ...imi ajunge pachetul ...eu pot sa ii dau celui de la FanCourier pachetul meu sa il trimita la respectivul individ?

Răspuns Câştigător
| Garsonfane1979 a răspuns:

Da poti dar sti ca platesti nu?
Cei de la fancourier nu trimite pachetu de la un individ la altul. Pachetul pleaca de la un individ se duce la centrul lor unde este sortat cu toate pachetele care pleaca spre alta localitate apoi ajunge la acel individ.
Exemplu (Ion(Oradea)/Vasile(Suceava))
Ion da pachet la fan courier, fan courier se duce la sediu sorteaza pachetele toate din Oradea care merg spre Suceava le pune intro masina si le duce pe toate odata. Deci Obligatoriu trebuie sa platesti si tu pentru a duce alt colet individului inapoi. Sper ca ai inteles ce vreau sa zic

| andreiush25 explică (pentru Garsonfane1979):

Da ...eu platesc...dar eu intrebam daca ii pot da tot tipului care mi-o adus pachetul sa il duca la centru :d., ca centru sa il duca la baia mare big grin

3 răspunsuri:
| McBoy a răspuns:

Da, dar numai cel de la Fan sa fie baiat de treaba ca altfel nu iti mai face el drumu pana acolo.

| LadyMary a răspuns:

Da.