| Mâncărici a întrebat:

Salutare, de la un timp videoclipurile de pe youtube se intrerup dupa 10, 20 sec sau un minut, depinde de durata lui! Folosesc Google Chrome, Internet-ul ( 120 mbps de la UPC ) Procesorul bun 2.6 ghz! Vreau ca videoclipurile sa mearga faara a fi nevoie sa astept un anumit timp sa se incarce lasand-ul pe pauza! Ultima versiune Adobe flash a fost upgradata! Multumesc!

5 răspunsuri:
| BogdanPunct a răspuns:

Foarte simplu. Curata C-ul. Pentru ca videoclipurile se "salveaza" partial ca niste fisiere temporare in C. poti sa faci curatenie in el ori sa folosesti un program gen CCleaner si sa elimini toate fiserele inutile si temoprare. Bafta.

| AnonymousSs a răspuns:

Am aceeasi problema. desi pana acum 2 saptamani imi mergea bine YouTube-ul

| ZEYN a răspuns:

Playerul de la YOUTUBE consuma destul de mult(aproape 50%) si din memoria RAM, internetul pare prea bun pentru a intampina aceste probleme, refati windows-ul daca nu ai ce face si dupa aia vezi rezultatul, eu am incercat asta si a mers, probabil ai virusi... sau addonuri care iti incetinesc activitatiile flash de pe paginiile web thinking

| DeianVendetta a răspuns:

Exact aceeași problemă am și eu. Dar după două refresh-uri merge mai bine. Am un laptop Acer 5750G, 4 gb ram, procesor i5, placa nVIDIA geforce gt540m 2gb și hdd de 640 gb. Folosesc tot Google Chrome.

| 5p3cTrA a răspuns:

Incerca sa schimb google Chrome cu mozila firefox sau alt borwser, iar daca nu functioneaza inseamna ca ai probleme cu internetul