| adrianbestboy98 a întrebat:

Salutare lume, am si eu o carte cu cotorul mai gros(sau cum s-o numi chestia de stau lipite paginile) si ieri mi s-au desprins mai multe pagini de la cotor(paginile inca sunt impreunate)... are cineva idee unde as putea apela sau cum as putea face sa repar cartea? Nu stiu cum sa ma exprim, dar aici aveti o poza cu dilema poate va dati voi seama ce e de facut
http://imgur.com/a/EUD1U.
Funda.

1 răspuns:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Te duci la o legatorie de carti. Poti lipi cu aracet si sau cusut cu ata, daca poti tu.