| Jora_Alexandruemilian_1990 a întrebat:

M-am transferat de la un liceu la altul( și de la un profil la alt profil), și mi-au spus ca trebuie sa dau niște diferențe. Întrebarea mea este următoarea: Ce se întâmpla dacă nu iau aceste probe?

Răspuns Câştigător
| Seewk_Skrool_1985 a răspuns:

Te baga pe alt profil deoarece nu faci fata ca ceilalti. Tu incearca sa iei oricum.

| Jora_Alexandruemilian_1990 explică (pentru Seewk_Skrool_1985):

Încă o întrebare: dacă sunt 32 de elevi intr-o clasa, ma mai pot transfera acolo in al doilea semestru?

| Seewk_Skrool_1985 a răspuns (pentru Jora_Alexandruemilian_1990):

Pai intreaba, daca are loc. Pot sa fie si 100 daca zice ca are loc atunci are loc si pentru tine.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca nu reusesti la examenele de diferenta transferul se anuleaza si revii la vechiul liceu.