| icsbooy a întrebat:

Salutare pretenasi, am si eu o intrebare, cum pot sterge tagurile acelea care se pun atunci cand adaugi o locatie care ai vizitat-o cand postezi ceva pe facebook? dau FUNDA big grin!

3 răspunsuri:
| Melcul a răspuns:

Te dugi la pagina respectiva si acolo unde ai dat ca "iti place" te duci cu sageata de la mouse si o sa-ti apara "nu-mi mai mai place" si dai click.

| icsbooy explică (pentru Melcul):

Nu sa dau dis-like, am zis sa nu mai imi apara in "locuri" acele taguri cu picatura aia rosie, ce ai vizitat.

| Melcul a răspuns (pentru icsbooy):

La data care ai postat-o mergi si o stergi din cronologie.