| Iunix a întrebat:

Salutare, ştiți dacă la ASE Bucureşti se mai face admitere şi în august? Pe site-ul lor am găsit doar pentru luna iulie. M-am uitat pe lista candidaților admişi la o anumită facultate atât la buget cât şi la taxă şi am observat că din 300 de locuri să zicem s-au ocupat doar 265, şi sunt o mulțime de candidați respinşi. Deci ce se întâmplă cu restul de locuri?

1 răspuns:
| Darius995 a răspuns:

Face ca au nevoie de studenti, majoritatea care au terminat liceul au plecat la munca in strainatate, la fel si multi studenti care s-au inscris. La noi in tara e bataie de joc