| vegeta a întrebat:

Salutare TPU am mare nevoie de ajutor! Stiu ca multi dintre voi nu cred in ceea ce voi spune dar asta este problema voastra! Deci de ce am mare nevoie de ajutor! De luni de dimineata m-am sculat cu dureri de stomac si nu numai si cu rau asa in corp adica stie cam orice pers ce inseamna sa-ti fie rau! Chestiile astea le am din cauza la deochii pentru ca pana acuma cand aveam astfel de problema ma duceam la o matusa de a mea care ma descanta si imi trecea dar ea tot luni a plecat la fica ei in franta si va revenii in tara peste 2, 3 luni si de aceea vreau sa va intreb pe cei care cunoasteti in special din judetul Calarasi vreo pers care stie sa descante de deochii am mare nevoie sa ma duc la cineva care stie sa descante pentru ca v-am spus de luni ma simt foarte rau! Eu am facut ce mia stat in putinta mi-am zis si eu de 9 ori tatal nostru dar degeaba nu functioneaza numai cine stie sa descante te poate ajuta pentru ca eu sunt patit de mic copil si pana la 20 de ani cat am acum ma deochi de cand ma stiu iar ca sa scap de acest chin inca nu am gasit solutia si nu stiu daca o voi gasi vreodata!

3 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Lasa prostiile și mergi la medic pana nu se agravează.

| Radu284 a răspuns:

Deochiul functioneaza doar in masura in care crezi in el. Daca nu poti sa nu mai crezi, cauta si tu pe goagal un site de magie, si cauta vraji de indepartarea blestemelor, influentelor, etc.

| Zamolxe777 a răspuns:

Dumnezeule mare! Copile, du-te la doctor daca ti-e rau, nu la cineva care iti face descantece! Nu te crede medic si du-te vezi ce ai!