| AnnyJonathann a întrebat:

Salutare TPU am o intrebare in curind e ziua mamei mele, am hotarit ce sa-i cumpar bilete la un concert la cintareata ei favorita, insa am o problema nu-mi ajung bani ce sa fac de unde sa iau? Am doar 12 ani va rog sfaturi utile si nu de genu:"Nu ai ce face, nu o du la concert"Dau funda va rog sa ma ajutati repede!

Răspuns Câştigător
| LeeJiEun a răspuns:

Pai eu zic sa mergi la tatal tau si sa puneti bani amandoi.Ii spui ce vrei sa cumperi si el nu cred ca te va refuza.happy
Eu asta fac cand nu am bani destui pentru un cadou la mama mea si pun bani si eu si tatal meu.
Sper ca te-am ajutathappyBafta!

5 răspunsuri:
| Casady a răspuns:

Poti sa vinzi ceva sau sa imprumuti. in orice caz poti sa rogi pe tata/sora/fratele sa impatyiti suma biletului in jumatate!

| AnnyJonathann explică (pentru Casady):

MERSI pentru raspuns

| Casady a răspuns (pentru AnnyJonathann):

Cu placere, sper ca te/am ajutat happy

| AnnyJonathann explică (pentru Casady):

Foarte mult

| Casady a răspuns (pentru AnnyJonathann):

Atunci fii buna si da/mi te rog fundita! Mersi anticipat!