| MariusFlorentin1995 a întrebat:

Salutare TPU am si eu o intrebare Am avut net pana in luna decembrie si in ianuarie mi lau loat acum mi-a venit o citatie ca am de plate 275 ron dar eu cum am spus n-am avut net. daca imi puteti spune daca ii pot da in judecata sau unde sa ma duc plss help

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu spui de unde provine acea datorie de 275 lei, poate este dintr-o perioada anterioara. Tu nu trebuie sa faci nimic daca datoria nu provine dintr-o perioada anterioara ori din rezilierea contractului inainte de expirarea termenului pentru care a fost incheiat, altfel va trebui platita. Tu doar refuzi sa platesti si vor trebui ei sa te dea in judecata si tu o sa te aperi ca nu le datorezi nimic deoarece nu ai mai avut internet. Numai bine!

4 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

Ai platit toate facturile la ei, nu ai avut nici-o restanta? asta e intrebarea mea.

| MiHaI a răspuns:

Nu ai ce face tu ai abonament cu ei si chiar daca nu ai net facturile tot vin deci poti doar sa nu platesti si sa desfaci contracul si sa ramai fara net sau poti sa platesti

| MariusFlorentin1995 explică:

Pai n-am avut niceo restanta
decat o luna

| MariusFlorentin1995 explică:

Pai n-am avut restanta decat o luna