| virus29 a întrebat:

Salutare >TPU Am si eu o problema cu o unitate mai veche( un amd duron cu procesor de 1ghz, rami vreo 250 mb, cu windows xp sp 2 pe ea, totul e in regula functioneaza perfect dar nu imi merge netu din cauza ( device manager nu am un driver pentru modem PCI modem driver), am incercat sa il gasesc cu cealalta unitate si sa il bag pe stick sa il instalez in AMD dar nu e compatibil, unde as putea sa il gasesc? bodemul este Huawei Echolife hg520b, multumesc anticipat pentru ajutor si

1 răspuns:
| Liviu_8392 a răspuns:

Ai doua variante...1) Conectezi cablul de la modem la sursa si daca nu ti-l gaseste intra in divace and printers si cauta-l acolo trebuie sa-l gasesti, dai pe el sa-i faci setarile pentru el. daca nu merge....http://reinvestigate911.org/content/echolife-hg520b-drivers-download-now Daca nici asa nu merge suna-i pe aia de unde ai contract cu netu si cheama o echipa tehnica.