| Olariu_Ilie_1970 a întrebat:

Salut,
Ma poate ajuta si pe mine cineva sa scot Trovi.com.Nu stiu cand a intrat,am problene cu calculatorul merge greu si am incercat din control panel nu am reusit, am incercat sa dezinstalez google chrome iarasi nu ma lasa.
Multumesc.

1 răspuns:
| ViorelMarian a răspuns:

Pai daca intri in control panel la dezinstalare programe gasesti acolo "tolbar" si dezinstalezi
daca nu merge incearca sa setezi din din setarile browserului pe care il folosesti pagina de pornire
adica de exemplu tu ai zis ca folosesti Chrome asa ca urmeaza pasii
1. dai sus in coltul din dreapta dai pe acele liniute si te duci la setari.
daca nu gasesti scrie sus unde adaugi siteuri scrie asa "chrome://settings/" (fara ghilimele)si dai enter
2.da La pornire si seteaza casuta "Deschide o anumita pagina sau un set de pagini " si sterge de acolo pag de pornire si seteaza google