| cretu123 a întrebat:

Salutare TPU, cine poate sa imi raspunde si mie la urmatoarea intrebare? :
Am platit taxa la finante si (scoala ) ca sa pot redobandi atestatul de conducator auto marfa si persoane (expirase)am picat examenul si la minicipiul Alexandria se da din luna in luna pot da undeva la Bucuresti daca stie cineva si unde?
Multumesc!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In Bucuresti fiind mult mai aglomerat, este posibil sa-l poti da la 2-3 luni chiar.

| cretu123 explică (pentru Violleta2022):

Asa de tarziu mai bine astept iar o luna si dau tot la alexandria.

| Violleta2022 a răspuns (pentru cretu123):

Pai tu ce-ti imaginai, ca-i Alexandria mai aglomerata ca Bucurestiul?