| Bogdan201739 a întrebat:

Cum fac sa trag o poza din calculator in telefon prin cablul usb?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca telefonul are functia de MASS STORAGE, atunci introduci usb-ul pur si simplu in pc+ micro-usb in telefon, si dai pe stocare, ai optiunea stocare, sau media, ar trebui imediat ca, pc sa iti instaleze driverul respectiv daca functioneaza, si sa iti apara optiunile aferente deschiderii folderului pentru card/telefon.

| d3javw a răspuns:

Daca nu ai iphone e simpu, bagi cablul usb in pc apoi intri in mycomputer unde o sa iti apara un nou folder(acelea sunt fisierele telefonului) dai copiere la fisierul din pc pe care vrei sa il copiezi in telefon si apoi dai lipire sau paste intr-un folder pe care il creezi in telefon sau in oricare alt folder pe care stii ca il poti accesa in telefon.

| Flapjjack a răspuns:

Deci, ai putea sa.ti descarci aplicatia Android File Transfer, sau ceva mult mai usor, fara cablu, e sa trimiți de pe calculator pe telefon prin mail. sper ca te.am ajutat