| AndraAlee a întrebat:

Fundita! Cum pot sa trag melodii de pe calculator pe un telefon nokia. Deci am bagat cablul USB si apoi ce fac? Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| carla2013 a răspuns:

Este simplu! Tragi melodia si dupa ce ai dawnloadato dai copy.Intri in folderul cu muzica de la tine din telefon si dai paste.Gata ai melodia! DECI FUNDA?

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Asta depinde daca ai la el Nokia pc suite sau nuh, oricum, chestia e simplu, odata ce ai bagt cablul de date in telefon si s-a instalat driverul iti apare in my computer icoana cu numele telefonului, intri in ea, dai copy si paste la melodii acolowinking

| Vulvatron a răspuns:

Poate trebuie sa ii instalezi driverul pentru usb happy ce Nokia ai?

| ionutraluca a răspuns:

Buna! Deci dai copy pe melodia care vrei sa o bagi pe tel, apoi mergi in cartela de memorie a telefonului in folderul sunete si dai paste.Si gata, ti s-a copiat melodia pe tel.