| 13DoXy13 a întrebat:

Am o problema...deci...unde se conecteaza cablul de date la unitate?
Si ce sa fac ca sa trag pozele de pe telefon pe calculator?
Va rog sa ma ajutati! Dau funda si vot!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In ranura USB si din telefon alegi optiunea stocare date, variaza modelul. Unele mobile automat deschide un folder altele trebuie sa dai la o optiune ca sa poti stoca datele din el.

| CautNume a răspuns:

In USB (parca asa se numea) si o sa-ti apara o chestie pe ecran deschizi folderul si acolo iti apare tot ce ai in tel si iei o poza si o tragi simplu (tinind apasat clik) pana unde vrei (in ce folder) din calculator
succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce unitate ai. de obicei poti baga in spate
[eu iti sp cum e la mine. sper sa fie la fel ca la tine laughing ] in spate sunt 2 gauri speciale pentru. USBwinking bagi un capat acolo si unul in telefon ca si tel are un loc unde poti baga. si o sa-ti apara sa deschizi. dai la folderul acela si iti arata ce ai in tel. cauti folderul cu poze si gata tongue

pup

| crysssu a răspuns:

Deci se baga undeva in spate unde sunt ca un fel,, de tepi'' pentru cablu...si ca sa le iei...o sa-ti apara in bara un telefon intri acolo selectezi fisierul si dai copy si paste big grin [asa se intampla la mine on the phone

| Aliyn a răspuns:

Cablul de date are mufa USB poti sa il conectezi unde pui stikul, webcam, si altele de aceeasi tip.Cand il conectezi iti va aparea o fereasta,, tu da pe deschidere fisiere si vei intra in cardul sau memoria telefonului.

| Alexandra_7827 a răspuns:

Pai te uiti la mufa si vezi unde merge, si cand conectezi cablul la calculator iti apare o chestie ca si cand ai baga un cd si salvezi pozele exact ca si cand ai salva ceva de pe un cd love struck. fundablushing