| Naaughty a întrebat:

Salutare TPUU!
Am citit acum pe un site ca Dermatend + Healing Balm scoate alunitile fara a lasa vreun semn, cicatrice, pata, sau altceva... Este adevarat? Caci doresc sa-mi scot cateva alunite de pe fata cu aceasta crema si mie cam frica sa nu fie vreo farsa.

2 răspunsuri:
| LigiMe99 a răspuns:

Eu, sincer, nu am incredere in aceste creme "magice"... Te fac sa arunci banii degeaba...

| Naaughty explică (pentru LigiMe99):

Si atunci tu cum faci cand vine vara si apar temperaturile de 40 de grade? Nu te dai cu crema?