| tigru89 a întrebat:

Salutare tuturor! Am o problema Audio "No speakers or headphones are plugged in" si am incercat Realtek cateva programe si tot nu functioneaza nimic...Stie cineva despre ce vorba? Multumesc pentru intelegere!

8 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Descarcati si instalati,, MICROSOFT FIX IT CENTER'' si va faceti teste si verificari! Totul va fi bine!

| tigru89 explică (pentru untu):

Am descarcat si imi spune "Fix it center Setup encountered an error"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.touslesdrivers.com/? v_page=29

Instalezi,detecteaza driverele lipsa si apoi le instalezi :)

| tigru89 explică (pentru anonim_4396):

Am intrat si tot nu prea inteleg din cauza limba franceza.

| ToANewUnderstanding a răspuns:

Presupunand ca vorbesti de pc, ce iesire audio ai?
Integrat sau placa audio?

| tigru89 explică (pentru ToANewUnderstanding):

Da vb despre PC.
Integrat

| ToANewUnderstanding a răspuns (pentru tigru89):

Este activat sunetu din bios?

| tigru89 explică (pentru ToANewUnderstanding):

Audio Controller - Enabled