| bcv a întrebat:

Salutare tuturor! as avea nevoie de niste idei in legatura cu realizarea unui film. peste cateva luni am majorat si vreau sa impresionez parintii cu un filmulet, ceva gen : totul a inceput cu... si pun poza parintilor de la nunta lor de exemplu, puteti sa imi oferiti niste sugestii in legatura cu realizarea acestui filmulet?

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

Eu i-am pregatit surorii mele asa ceva!
Deci poti scana poze cu diverse momente din viata ta/voastra, sau faci poza la poza.
Apoi descarci programul proshow gold sau pshoshow programer si le aranjezi. poti pune muzica, efecte speciale, text, e foarte usor de folosit programul. daca dai numele programului la cautare pe google wei gasi imediat de unde sa il descarci. bafta!

| bcv explică (pentru Oana92):

Iti multumesc pentru sfat!

| bcv explică (pentru Oana92):

Dar daca ai dori si nu te-ar deranja, si daca il mai ai...ai putea sa imi trimiti si mie filmuletul sa am ca model? te rog!

| Oana92 a răspuns (pentru bcv):

Nu pot sa il trimit, sunt totusi poze cu toti membrii familiei.
dar nu e greu de facut, pui pozele in ordine cronologica. bafta!

p.s. fa-l din timp, o sa dureze mult pana il termini.