| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor!happyMi-am facut de curand cont pe Pokerstars,eu joc in modul de distractie cu bani virtuali si imi arata acolo la "Statusul meu VIP" ca sunt BronzeStar si pentru a trece la urmatorul prag,adica SilverStar trebuie sa strang niste chestii,nu stiu ce sunt alea,numite VPP si vreau sa imi spuneti care stiti,jucatorii de pokerstars in general, ce sunt astea si cum fac rost de elethinking, deocamdata am 0 iar pentru a trece la pragul urmator imi trebuiesc 750 VPPstraight face, si banuiesc ca o sa imi dea si un bonus de 10$ daca fac 750 VPP pana pe 31 Decembrie!laughing

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Citeste aici: http://www.pokerstars.ro/vip/ si afli. De asemenea poti citi in trimiterile de aici. Numai bine!

1 răspuns:
| Brâncuşi a răspuns:

Saluthappy Si eu mi-am facut cont de curand,dar nu stiu sa il folosesc,sa joc,ma poti ajuta, lasa-mi id tau pe privat, sa luam legatura, daca esti de acord sa imi dai o informatie, doua.