| Adolf8 a întrebat:

Salutare tuturor! Vin cu o întrebare legată de cititul palmei, (în caz de este cineva care are cunoștințe față de această acțiune). Mă interesează în felul următor: La mâna dreaptă sau la mâna stânga se citește din palmă? Cum îmi dau seama ce anume îmi indică liniile din palmă!?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Imi ceruse una sa ii dau palma sa imi ghiceasca. I le-am dat pe amandoua.

| sierra1 a răspuns:

"Cum îmi dau seama ce anume îmi indică liniile din palmă!?"

nicicum, e o gogoriță mare cât tine Adolf-opt

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Este una din cele 350 de forme de manție (ghicit). Este o pseudo știință complexă. Ca să îți dai seama de ceva, trebuie să înveți mult și să practici și mai mult

| Catrice a răspuns:

Stânga e diferita de dreapta, fiecare cu linia ei. Găsești detalii dezvoltate în cărți.

| Brizbriz a răspuns:

Cred ca, gasesti 942462456234512314 de articole si videoz pe google, daca la prima intrebare din cate stiu eu e intotdeauna stanga, la a doua sunt 312623464756783 de raspunsuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O porcărie, nu te mai lua după ce arata prin palma. Nu ai cum sa îți ghicești viitorul din asta.

| Emma24dsxd a răspuns:

Mana stanga