| cjazk a întrebat:

Salutare,

Vreau să trec pe o nouă metodă de fumat, să-mi cumpăr tutun și tuburi și să-mi fac eu țigările pentru că este mai ieftin.
Întrebarea mea este: care sunt cele mai bune și calitative astfel de tuburi pentru țigarete?
Menționez că fumez doar tutun tare.
Aici sunt cele mai cunoscute mărci de tuburi:
-Moreno
-Cartel
-Primus
-Magnus
-Club Elegant
-Matrix
-MAXI GOLD
-IMPERATOR
-Columbus
-Energy
-Silverado

Să-mi menționați vă rog și care sunt cele care vi s-au părut proaste.
Vreau doar păreri de la persoane care chiar au încercat tuburile astea.
Mulțumesc anticipat.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
NU mai fuma, îți distrugi sănătatea!
Pa, pa.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu tuburile dau "taria" tigarilor, ci tutunul folosit.
Eu folosesc tuburi Club sau Angel si tutun tare, in special netratat.