| Chuck a întrebat:

Salutare. Vreau si eu sa imi lamuresc o curiozitate: Cum fac, atunci cand dau raspuns sau pun o intrebare, sa pun spatiu sa apara structurat asa pe randuri. Ideea e sa nu mai scriu "legat" fara alineat. Ca sa fiu mai explicit, vreau sa incep un paragraf nou cand imi termin ideea sau cand nu mai are sens. Multumesc happy

4 răspunsuri:
| Elly4all a răspuns:

Nu stiu sigur la ce te-ai referit dar poate ca.: cand vrei sa incepi un rand nou dai pe ''enter''.si restul cred ca sti si tu.scuze daca crezi ca nu am inteles intrebareabig grin.sunt cam adormita

| RamonaMn a răspuns:

Pai dai ENTER.

Uite cam asa! big grin
Nici eu nu stiu daca am inteles prea bine intrebarea ta thinking

| gossipgirl a răspuns:

Eee...metoda clasica (apesi pe Enter) e cea mai buna tongue

| Chuck explică:

Nu-i nimic. Nu imi merge cand dau pe enter. La faza cu enter ma refeream si eu, dar ma gandesc ca este vr'un cod html sau ceva de genu'. Nu prea ma pricep. happy