| Eeeeeeeeeeee a întrebat:

Urgent! Când vreau sa pun un alineat nou, sa incep un nou paragraf si dau enter, ma duce intr-un fel prea jos.si e un spatiu cam mare intre randuri.am incercat sa dau cu backspace.etc.da n-am rezolvat.
ma poate ajuta cineva? funda + vot!

Răspuns Câştigător
| TSO7 a răspuns:

Daca folosesti Microsoft Word 2007 faci asa:
1. Mergi la Page Layout(sus langa Home, Insert,.);
2. Mergi la Spacing si alegi acolo cat spatiu vrei intre randuri(normal cum vezi peste tot e 0 zi la before si after).
La 2003 nu stiu sigur pentru ca nu il am pe comp.
Bafta

2 răspunsuri:
| PureMadnesS a răspuns:

Salut presupun ca vorbesti de Word big grin intra si vezi ca sus undeva in Mijloc-Dreapta ai ceva cu Normal No Spacing selecteaza tot si dai No Spacing big grin Funda?

| AlcatraZ6501 a răspuns:

Incearca sa reinstalezi office, si o sa iti mearga.