| ChrisTian123 a întrebat:

Salutari. Am si eu o nelamurire, am comandat o tableta de pe eurodualsim.info si nu stiu daca e teapa sau nu. M-am uitat bine pe mai multe site-uri, forum-uri si unii ziceau ca e teapa altii ziceau ca au comandat si le merge foarte bine. As dori si eu opinia voastra. Multumesc!

http://eurodualsim.info/......0-800mhz-. html - Tableta comandata!

9 răspunsuri:
| Denisa20000 a răspuns:

Este teapa! Cel mai bine este sa ti-o cumperi de la magazin... parerea mea

| Adrii13 a răspuns:

Pai eu cred ca este teapa. Cel mai bine este sa te duci tu si sa-ti cumperi dintr-un magazin cum ar fi : Flanco, Altex, Samsung, LG etc.winking

| Corina4798 a răspuns:

Buna! Si eu mi-am luat o tableta de la ei, si sincer sunt multumita de ea. o am de aproape o luna si nu am avut niciun fel de probleme cu ea. Mi'am luat si husa cu tastatura pentru ea si le folosesc impreuna, eu i am pus si mouse big grin e ca un laptop mai mic. Sincer la banii pe care i am dat pe ea, mi a depasit asteptarile.

| Razurazvi a răspuns:

Da duda, ia-ti din alte magazine ca parca aia nu vand acelasi produs la alte scoruri laughing, duda, daca nu-ti convine iti ceri banii inapoi, ce e atata agitatie, dar eu iti zic sa iti iei una la 800 ca are camera mai mare si nu te cari dupa tine cu adaptoare pentru usb-uri si are android 4.0 cum e a mea. Si vino si tu si zi ce ai facut, ti-ai luat sau nu?

| Barbas a răspuns (pentru Razurazvi):

Da, am si eu cu android 4 de la ei, mai devreme i-am scris unui destept de pe TPU, facea reclama ieftina la o tableta cu Android2.2, spuneam ca e o diferenta mare intre ce facea el reclama si asta cu Android4. eu sunt super multumit de ea, am vazut asa ceva sau poate mai mica era, la Orange. E o caruta de bani si mai face si abonament pe 2 ani.

| CrinaHer a răspuns (pentru Barbas):

Pai da mai e diferenta mare dar poate difera si la bani, ca un 2.2 e mai ieftin decat un 4.0 de ex la astia la eurodualsim.ro nu e diferenta intre androide, ca si bani, dar ca si performante si marime este o diferenta enorma. Pe alte siteuri nu gasesti asa preturi sau daca gasesti mai ieftin nu au acelasi lucruri in oferta, fiecare vine cum poate asa ca nu mai fi asa rautacios cu altii.

| Toadere_Theodora_1987 a răspuns:

Buna, ...pana la urma cum s-a dovedit a fi?

| ghitaB a răspuns:

Sal. eu mi-am luat o tableta din'asta, misto a fost ca mi-au dat o husa, un pen si un card de memorie. M-am facut si de ras la ei, i-am sunat tare suparat ca tableta era zgariata pe ecran si mi-au spus ca am 2 folii pe ea si sa verific si frate chiar avea. Frate eu ti-o recomand acum depinde si de tine ce vrei.

| Kawasaki46 a răspuns:

Si eu mi-am luat de la ei tableta aia de 7 inch. Prima oara am luat doar 1 pe care am facut'o cadou surorii mele de ziua ei si mi a placut si mi am luat una si pentru mine. La prima am prins oferta de paste si am luat'o mai ieftin, a doua a fost un pic de tot mai scumpa...tre sa fi atent si la oferte ca am vazut ca in fiecare zi au ceva la oferta.