| simpLemk a întrebat:

Salutari TPU! As avea o intrebare ce ma macina, eu trebuie sa plec in Grecia, am dat probele orale la liceu (competentele) si acum am dat bacul. Sunt sigur ca iau la romana si la matematica, dar pic biologia sigur. As vrea sa stiu daca in toamna trebuie sa dau iar competentele sau ma prezint direct la proba de biologie?
Intre 14-18 iulie sunt inscrierile in a 2-a sesiune, dar vreau sa stiu ca sa imi iau bilet inapoi pentru probe si nu stiu daca trebuie sa dau iarasi competentele. happy (Daca nu le dau iar, pot sta mai mult in Grecia, de asta intreb)
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Vei sustine numai proba de biologie. Atat!--- toate probele promovate in sesiunea anterioara sunt recunoscute.

2 răspunsuri:
| Heliodor a răspuns:

In a doua sesiune esti obligat sa dai proba picata (sub 5), iar restul probelor scrise sunt la alegere. Nu mai stiu daca poti sa le mai dai probele orale, oricum nu-ti vor fi de prea mare ajutor.

| lovelifeforyou93 a răspuns:

Hey! daca iei la cele 2 obiecte nu trebuie sa mai dai in toamna si competentele...te prezinti numai la ce ai picatwinking