| Stratovarius a întrebat:

Saluut! ziceti-mi plss daca stiti autobuz care pleaca din cluj spre belis sau oriunde altundeva mai aproape de belis..Va roog... FUNDA CLAR)))))))

Răspuns Câştigător
| Flaviucu a răspuns:

Daca Belis e spre Zalau sau Satu Mare, autocarul porneste la ora 19:00 din Cluj

| Stratovarius explică (pentru Flaviucu):

Mersi.zi-mi plss de nde pleaca si daca are statie in belis sau undeva aproape de belis..mers!

| Flaviucu a răspuns (pentru Stratovarius):

Opreste unde vrei tu, dar platesti biletul pentru cel mai apropriat judet mi se pare. Chiar nu stiu de unde pleaca.