| Doridd a întrebat:

Saluuut. Cand intru pe diferite site-uri, random, adica, cand intru pe Yahoo.com pentru a-mi verific mail-urile, site-ul apare foarte ciudat, nu pot vedea mail-urile, nu pot accesa nimic de acolo, toate sunt aranjate ciudat >>., dar Facebook, Youtube, magazinplay n-au nicio problema :c. Va pot arata un screen daca imi puteti lasa un link catre un site pentru Share Photo >>.. Multumesc big grin

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Foloseste plug-in-ul AddBlock pentru blocarea reclamelor, respectiv un antivirus pentru atacurile online.

| Doridd explică (pentru Bula):

Nu e vorba de asta..Ai o pagina de Facebook, ceva, ca să-ti pot arata?

| Doridd explică:

Am rezolvat >...> big grin