| anonima4all a întrebat:

Se fac mah ore maine sau nu? au voie profesorii sa predea si sa puna note?

9 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Da, program normal, se asculta, se preda...

| kh1ss a răspuns:

Se fac ore

| Cryss a răspuns:

Eu fac ore oh go on. Si cred ca ar trebui si tu sa faci o plimbare pana la scoala sa vezi daca se fac sau nu, asa e cel mai sigur fiindca la tv profesorii zic una si pe urma se razgandescbig grin.

Baftawinking!

| Teardrop:] a răspuns:

Da mai maine se fac ore normal.

| afrodita17 a răspuns:

Eu sunt la liceu...maine nu fac ore... aveam programata o teza pe maine insa...ne-a anuntat ca o vom da saptamana viitoare.happy

| Uana_5406 a răspuns:

Au voie sa predea, sa asculte si tot meniul. o scuza buna pentru faptul ca nu ai putut sa te pregatesti cum trebuie este ca s-a aflat prea tarziu de lucrul acesta (renuntarea la greva).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Se țin orele în mod normal, se predă și se dau și note.
Mult succes la note mari.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se fac mah

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de ce mergi la scoala daca nu iti place
stai acasa frate
te trimite mamalaughing