| anonim_4396 a întrebat:

Se poate afla cine te-a sunat cu numar ascuns? Daca se poate, va rog frumos sa-mi spuneti cum. E urgent.

Răspuns Câştigător
| brosu a răspuns:

Eu cred că se poate, daca faci o cerere la compania de telefonie să îţi dea desfăşurătorul cu numerele. Acolo apar toate numerele. În centrala lor nu există număr ascuns.

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu se poate afla cine te-a sunat pe privat.
Listingul telefonic este al numărului tău de telefon cu numere formate nu și cele primite.
Pa, pa.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu se poate! Doar daca pui telefonul sub urmarire!

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Dar ca s-ar putea sa te fi sunat de pe un nr prepay, nou, ca sa nu il stii, te-ai gandit?!

Si in principiu, sa stii ca si Politia cam are probleme cu aspectul asta, pentru ca o astfel de politica le "fidelizeaza" clientii!

Suna, si cere sa vorbesti cu un sef de acolo, sau jurist, dar nu iti fa iluzii! Iar daca e vorba ca speri ca te-a sunat "ex" si tu vrei sa fi sigura. (sau ceva de gen!) mai bine consoleaza-te si mergi inainte!

| ThePoet a răspuns:

Poti sa afli in cazul in care acel numar este pe abonament. Iti scoti la sfrasitul lunii fisa cu numerele care te-au sunat si o sa iti apara numarul adevarat daca are abonament pentru ca este inregistrat. Cel putin asa stiu...

| Diana498 a răspuns:

Suni imediat la compania retelei tale happy si o sa spui :"vreau sa stiu cine m-a sunat umltima data" si o sa aspuna nr. de telefonhee hee

| lol1232 a răspuns:

Nu se poate din pacate.

| gabriela007 a răspuns:

Nu, nu se poate crying

Răspuns utilizator avertizat
| robert1239 a răspuns:

Ba se poate.Trebuie sa semnezi un contract cu reteaua ta la care esti abonata.Este mai complicat.Mai bine suna la relatii cu clientii si iti vor da mai multe amanunte.

| klary a răspuns:

Nu. Din nefericire nu se poate

| Jhonny18Villa a răspuns:

Nu se poatewinking. De aceea se numeste "ascuns".laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu se poate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da se poate afla

daca vrei sa ma contactezi : matei_tey_teyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, daca ai abonament. Poti redirecta catre un tel VOIP pe care il ai toate apelurile

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si ultimele doua raspunsuri(nu se poate nu dau date ale clientilor) (nici nu se vede la urma scrie nr privatlaughing