| GicuFTW a întrebat:

Se poate să-mi setez calculatorul ca la fiecare cuvânt, propoziţie, etc să scrie automat cu literă mare fără să apăs pe SHIFT sau CAPS? Dacă da, lăsa-ţi un reply aici.

Răspuns Câştigător
| Toshima a răspuns:

Nu cred ca se poate...Dar imi zici cum poti scrie cu a si cu a si cu tz si cu sh? Thanks

| GicuFTW explică (pentru Toshima):

Start=>Control Panel=>Region and Language=>Keyboards and Languages=>Change keyboards...=>Add.Romanian şi bifezi Romanian(Legacy) Romanian(Programmers)Romanian(Standard) şi United States-International

1 răspuns: