| grigor3 a întrebat:

Se poate sa schimbi instructorul de la scoala de soferi? as vrea sa ma duc la alta scoala de soferi cu alt instructor! se poate? am terminat scoala, dar suplimentarile as vrea sa le fac cu altcineva!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca se poate, nu te impiedica nimic.

| GdX a răspuns:

Daca ai dosarul facut gata, cum ca ai terminat scoala de soferi si te poti inscrie in examen, poti sa te duci sa faci in privat cu cine vrei. Mai bine faci cu un instructor privat, atestat, care sa nu depinda de o scoala la orele suplimentare.