| Alex_6294 a întrebat:

Spuneti-mi si mie, va rog frumos, ce ar trebui sa configurez sau sa fac, sa mearga adaptor-u wireless, cine imi spune dau ii dau FUNDA!

3 răspunsuri:
| Alex_6294 explică:

Pai daca spui ca ai internet cu wireless, ar trebui sa te conectezi la wi-fi si apoi trebuie sa gasesti macar o retea de wi-fi libera, la care sa te conectezi, si daca nu are lacat inseamna ca nu e securizata (cu parola)adik..si dai pe retea si dai connectwinking

| Bealive a răspuns:

Salut.Trebuie sa urmaresti CD-ul sau cartea cu instructiuni ca sa iti mearga. Bafta multa!

| Georgianaaa1 a răspuns:

Buna Alex. vreau sa ma ajuti cu ceva. sad am telefon Samsung gt c3510 si am internet cu wireless... si vreau sa iau de la wireless internet pentru. telefonul meu. ma poti ajuta? DAU FUNDA!